bootstrap table

Czy już kiedyś żyłeś
na Ziemi?

Od zarania dziejów ludzie zadawali sobie pytanie: czy jest jakiś ukryty sens w codziennych zmaganiach z rzeczywistością ?
(oprócz oczywistego, zwykłego przetrwania)
Dostrzegając majestat natury czujesz wyraźnie, że ludzki los nie może być daremny i bez znaczenia, jak na pozór mogłoby się wydawać.

Czy istnieje więc reinkarnacja?
To w dużej mierze zależy od światopogądu, ale jest coś, co jest wazniejsze od niego. Gdy ludzie zagłebiają się w wizjach, widzą postacie i wydarzenia jakby sprzed setek i tysięcy lat- tak, jakby oglądali film lub zdjecia z dawnych epok, które minęły.

Jak sądzisz, czy te sceny które są w twojej głowie, jakoś na ciebie oddziałują?

Chciałbyś je poznać, zanim zaczniesz zastanawiać się, czy to wymysł wyobraźni, czy zagadka ludzkości?

Kurs regresji hipnotycznej + LBL

Grzegorz i Joanna Halkiew
&
Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata 

Najbliższy termin: 13-15 października 2017

Kurs regresji trwa trzy dni, a każdy z nich poświęcony jest innemu tematowi

Nasza ludzka świadomość jest wielowymiarowa, przeżywając to, co niektórzy nazywają wcześniejszymi wcielenia, jednocześnie będziesz czuł się całkowicie bezpiecznie wiedząc, że jesteś tu teraz i siedzisz na sali z innymi,
a ja nad Tobą czuwam.

Polub nas!

Co Tobie to da?

Poznaj każdy z trzech dni kursu!

Dzień 1-szy

regresja wiekowa

- tego dnia poznasz ogólne założenia Regresji,  zrozumiesz czym są uwarunkowania i dlaczego tak ważne jest zrozumieć wszystko to, czego doświadczasz od dzieciństwa                                                                                                      

Dzień 2-gi

regresja reinkarnacyjna

- już w pełni przygotowany,  zagłebisz się we własne wizje, odszukasz siebie żyjącego we wcześniejszych wcieleniach, poznasz relacje jakie kiedyś łączyły
 Ciebie z osobami dziś Tobie bliskimi

Dzień 3-ci

życie pomiędzy życiami

- doświadczysz wizji duszy żyjącej poza ciałem, poznasz świat, o którym zapewne już nie pamiętasz, że kiedyś tak dobrze go znałeś. Rozpoznasz osoby, z którymi wcielasz się w różnych epokach

Regresja wiekowa

Pamięć jest traktowana przez badaczy przeszłości jako szczególne źródło wiedzy o tym, co minione. Widzą w niej swego rodzaju świadectwo owej rzeczywistości. Opowieści o dzieciństwie są swoistą narracją, która ma na celu nie tylko przypomnieniem przeszłych wydarzeń, ale przede wszystkim jest zinterpretowaną historią, która może posłużyć jako doskonałe źródło wiedzy o własnej ukształtowanej tożsamości. Wspominając dzieciństwo sięgasz do tego, co najwcześniejsze, do tego co Ciebie uformowało. Być może to właśnie teraz, podczas interpretacji tego dzieciństwa, dokona się proces zrozumienia siebie.

To wspomnienie wzrokowe nabiera zupełnie nowego znaczenia w procesie interpretacji. Zapamiętany obraz zostaje bowiem zinterpretowany na podstawie wiedzy, którą posiadasz w obecnym momencie. Ma to przeogromny wpływ na tę wspominaną sytuację, następuje jej przewartościowanie, które uwalnia od dawnych interpretacji, nadając wspomnieniom o wiele głebszy i uwalniający sens.

A przy okazji jest to najlepsze ćwiczenie, aby przygotować umysł do sięganie w te rejony pamięci, które być może od lat nie były odwiedzane.

Regresja reinkarnacyjna

Dzień ten stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem ponownego przeżycia przeszłych zdarzeń i emocji, które wyrzeźbiły dzisiejszy kształt Twojej duszy. Jest spojrzeniem na życie z innej perspektywy, odczuciem swojej jedności z przeszłością, przyszłością i wszystkim, co Ciebie tworzy. Jest wiedzą przekazaną z innego wymiaru i służącą najwyższemu dobru- czego sam będziesz mógł doświadczyć. Nie ma tu miejsca na wątpliwości, ponieważ wszelkie słowa i myśli jakich będziesz świadkiem to perły mądrości i mimo, że płyną z indywidualnych ust, są przesłaniem do nas wszystkich.

Kurs ten jest nie tylko dla ludzi o dużej wrażliwości i otwartych umysłach, których wibracje i spojrzenie na świat są mi bliskie, ale również dla tych, których wibracje są odmienne, którzy bardziej lub mniej cierpiąc, nie rozumiejąc, tkwią w zaczarowanym kręgu niemocy i przez to stają się ofiarami zewnętrznych zdarzeń. Być może dla nich kurs regresji okaże się najbardziej pomocny. W prowadzonych przeze mnie regresjach nieustannie zaskakuje mnie bogactwo wiedzy i emocji, które żyją w nas od wieków i do których mamy dostęp poprzez podświadomość.  


Życie przed obecnym życiem,
czyli o stanie bardo pomiędzy wcieleniami

W regresji hipnotycznej LBL oparłem się na pracy Dr. Michaela Newtona doradcy personalnego , dyplomowanego hipnoterapeuty, prowadzącego prywatną praktykę, który rozwinął własną technikę hipnozy, by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu pomiędzy wcieleniami.

Od czasów swojej pierwszej książki przebadał setki osób, a wyniki tych badań stały się podstawą nowych odkryć. M.Newton poświęcił wiele lat pracy na przeprowadzenie pionierskich badań, zebranie i uporządkowanie uzyskanego materiału i wreszcie ujęcie go w formę wyczerpującego studium dotyczącego naszego nieśmiertelnego bytowania.

W czasie sesji hipnotycznych M.Newton zadawał swoim pacjentom wiele pytań na temat duchowych miejsc, do których udawali się po wcześniejszej śmierci, dopytywał dlaczego powracali na Ziemię, o to jak dusze zmarłych kontaktują się z ludzmi i czy udzielają pomocy w ich zmieskim życiu. O duchowych przewodnikach, kto to jest bratnia dusza oraz o związkach pomiędzy grupami dusz w świecie duchowym.

W moich regresjach hipnotycznych również zadawałem pytania na temat życia między wcieleniami. Nie były one jednak, aż tak rozbudowane. Zainspirowany pracami M.Newtona poszerzyłem zakres zadawanych pytań do oddzielnego modułu, który jest zgodny z moim podejściem do tego zagadnienia.


Grzegorz Halkiew

Twój kurs poprowadzi Grzegorz Halkiew. Jest on doświadczonym hipnoterapeutą, Starszym Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów oraz Master Trenerem Hipnozy. Posiadam uprawnienia instruktora zawodu.
Uczy hipnozy zawodowej od 2004 r. 

(fot.Joanna Pawlikowska)

Zanim przejdziesz dalej podaj proszę swój adres mailowy,
otrzymasz więcej informacji

Ten warsztat zmienia

Uwaga! Jeśli nie chcesz uwolnić się od swoich koszmarów, z dzieciństwa, albo nie chcesz poznać wcześniejszych reinkarnacji, głębi świata duchowego- to ten kurs nie jest dla ciebie. Po tym kursie do dawnych błędów da się oczywiście powrócić, ale może okazać się to trudne.

Twoja podróż do przeszłosci!

Kurs regresji hipnotycznej + LBL

Również i Ty poznaj swoją duchową historię!

- przypomnij sobie to, co dawno temu pamiętałeś..

Posłuchaj, jak inni opisują swoje doznania

Pomyśl, a co Ty ujrzysz, i jak to wpłynie na poprawę Twojego życia?

Formularz kontaktowy

Chcesz zapisać się na kurs, lub zadać nam pytanie-
proszę wypełnij ten formularz a odpiszemy wkrótce!

Przeczytaj, co inni odkryli w swojej duszy!

- relacje uczestników poprzednich kursów

“Witam serdecznie, po pierwsze serdecznie dziekuje za miłą atmosferę, za cudne przezycia i za ciekawą prace nad sobą. Za interesujące informacje na temat otaczającego nas świata i tego który jest w nas. Warsztaty były dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem, z racji zawodu niejednokrotnie miałam "Do czynienia" z hipnozą, ale powiem szczerze, że nie wierzyłam, że uda mi sie przeżyc, zobaczyć wczesniejsze wcielenia mimo, że w reinkarnacje wierzę. Najpierw podziele sie wrażeniami, a póżniej pozwolę dojść do głosu mojemu logicznemu umysłowi. Sama ze soba czuje się zdecydowanie fantastyczniej po zajeciach, jestem spokojniejsza, mam wiekszy dystans do wielu wydarzeń które mnie spotykają i które miały miejsce w przeszłości, bardziej kocham siebie i swoje życie- wiele spraw zauważyłam,

 które są jakoś bardziej oczywiste, a wcześniej były niedostrzegalne . Moje relacje z najbliższymi są zdecydowanie bardziej spokojne i obdarzone jakby wiekszym zaufaniem. Po wydarzeniach, któremialy miejsce przez ostatnie dwa lata w moim zyciu, a o których nie opowiadalam, wiele myślałam i dużo z tych moich refleksji (oczywiscie sprowokowanych , przez innych fantastycznych ludzi) potwierdziło się, wiele nowych przemyśleń doszło, wiec serdecznie dziekuje. i pewnie wiele się jeszcze pojawi w tym procesie samopoznawania i przeżywania tego życia. Jesteście fantastycznymi ludzmi, którzy potrafią BYĆ, fantastyczna sprawa, a ta potrzeba Bycia udziela sie wszystkim dookoła Was.”

“Jeśli ktokolwiek potrzebuje, jakiejkolwiek zmiany na lepsze i dojrzał do tego aby w końcu dać sobie szansę - powinien trafić właśnie tutaj. Wiem to po sobie. Wybieram się na moje drugie warsztaty u Grzegorza. Jednak czas od pierwszych był dla mnie czasem najciekawszej przygody z własnym życiem. Słowo "rozwój" nabrało znaczenia, a raczej zmieniło znaczenie na "odkrywcze i pełne ciepła dążenie do spełnienia". Okazuje się, że nie musi to być zatroskana droga, zagubionego i zbyt często rozczarowanego człowieka. Dziękuję i pozdrawiam.”

“Witaj Grzegorzu, chciałam jeszcze raz podziękować Ci za wspaniałą pracę jaką wykonujesz dla ludzi. Dla przypomnienia, byłam uczestnikiem kursu Regresji w lutym 2007 r., nagrałeś wówczas moją wypowiedź, w której opowiadałam o uwięzionym przez króla płatnerzu i alchemiku. Otóż wczoraj, w programie telewizyjnym, oglądałam przez tzw. przypadek, program poświęcony porcelanie z Miśni. Krótka informacja o wynalazcy porcelany europejskiej Johannie Bottgerze, zelektryzowała mnie. Sięgnęłam do wiadomości internetowych i, wyobraź sobie, wszystko się zgadzało z moją wizją i doznaniami w czasie regresji, z tym że moje doznania były szersze i bogatsze w treść informacyjną. Kolejnym moim zaskoczeniem był wizerunek portretowy owego alchemika - wizualne podobieństwo do mnie obecnej -oczywiście jako kobieta nie posiadam brody i wąsów. I co ty na to .... ? 

Jeszcze raz dziękuję za możność udziału w Twoich zajęciach. Serdecznie pozdrawiam.”

Jesteś już zdecydowany?

Najbliższa edycja Kursu regresji i LBL odbędzie się w dniach:
13-15 października 2017

Nasza misja

Staramy się udostępniać dużo wartościowej wiedzy,
ponieważ warto aby zdrowy styl życia był coraz bardziej
powszechny. Podziel się naszymi linkami ze swoimi
przyjaciółmi, niech też cieszą się tym co zdrowe,
dobre i służy wszystkim.

Zainteresowała Ciebie nasza oferta i chcesz otrzymać więcej materiałów?

- przejdz na kolejną stronę, gdzie otrzymasz dodatkowe informacje