Wprowadzenie

Witamy Ciebie na stronie sklepu z kursami. Większość z nich to kursy mieszane- praktyczne warsztaty oraz teoria na platformie edukacyjnej. To oznacza, że kupując kurs , będziesz mógł wcześniej już poznać techniki, przećwiczyć je samodzielnie, a na warsztacie udoskonalić je pod czujnym okiem trenera. Po części praktycznej utrzymasz kontakt z tym, czego się uczyłeś, zdobywając wskazówki, jak możesz tą wiedzę dodatkowo jeszcze wykorzystać. Jest to idealna oferta dla tych, którzy rzeczywiście chcą wiele się nauczyć, zdobywając solidną wiedzę. Nasza placówka należy do liderów rynku, a wykładowcy byli zapraszani do tworzenia standardów zawodów.

Kursy są w zakresie korekty postawy i funkcjonowania ciała- od biomasażu, po chiropraktykę, osteopatię, do bioenergoterapii. Konstelacje rodzinne to terapia systemowa rodzin, pozwalająca uwolnić się od nieprawidłowości genetyki. Coaching, hipnoza i hipnoterapia pomogą odzyskać równowagę emocjonalno-psychiczną.

Wszystkie kursy zakończone są wydaniem odpowiednich zaświadczeń potwierdzajacych wiedzę i kwalifikacje dla potrzeb synku pracy.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *