pixel Cech NiH Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej (zaśw.MEN) | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN) | nlp

Zawodowy Kurs Hipnozy- wstęp

Od kilku już lat organizujemy dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy. Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce. Właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi - dodatkowo przyśpieszają rozwój osobisty.

Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji współpracującego z Cechem Naturopatów i Hipnotyzerów  jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat terapii, w tym również terapii w hipnozie zapoczątkowanej przez Franciszka Mesmera, a kontynuowanej przez Dave Elman'a w zakresie hipnozy dyrektywnej, czy też Miltona Ericksona twórcy szkoły hipnozy permisywnej, wykorzystującej nowoczesne techniki pozwalające na zastosowanie hipnozy w medycynie. 

Zadaniem tego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Kurs hipnozy przeznaczony jest dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów.

Roczny Kurs Hipnozy- hipnoterapia integracyjna

Od 2017 roku prowadzimy też Roczny Kurs Hipnoterapii. Kurs składa się z 10 zjazdów, raz w miesiącu- cena zjazdu 670zł

Program rocznej szkoły hipnozy edycja 2019

 

Przed nami kolejna planowana Szkoła Hipnozy Integracyjnej- tym razem w ofercie będzie, jak w pierwszej edycji, 10 zjazdów.

Egzamin państwowy sprawdzający odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie.

moduł online- otwarcie kursu 1 września 2019
I Zjazd 6-8 września
II Zjazd 4-6 października
III Zjazd 9-10 listopada grudnia
IV Zjazd 6-8 grudnia
V Zjazd 3-5 stycznia 2020
VI Zjazd 7-9 lutego
VII Zjazd 6-8 marca
VIII Zjazd 3-5 kwietnia
IX Zjazd 8-10 maja
X Zjazd egzaminacyjny 5-7 czerwca- egzamin wewnętrzny i sprawdzający.
  • Egzamin odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia.

godziny zajęć:
15:00-20:00
10:00-20:00
10:00-15:00

Jak zapisać się na Kurs?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając: imię i nazwisko adres E-mail numer telefonu.

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy Formularz Zgłoszenia


Prowadzący  

Kursy hipnozy prowadzone są przez Grzegorza Halkiew oraz współpracujących Trenerów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, większość czasu zajmą ćwiczenia praktyczne. Wszystko w oparciu o specjalnie opracowany dla Państwa bogaty skrypt.

Na zajęciach praktycznych nasi słuchacze poznają techniki hipnozy i hipnoterapii.

Po ukończeniu kursu i pozytywnym złożeniu egzaminu absolwenci otrzymają Dyplom Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów o ukończeniu kursu hipnozy (ze zdjęciem) w języku polsko-angielskim.

Absolwenci po zdaniu egzaminu otrzymają również zaświadczenie wg MEN potwierdzające uzyskanie kwalifikacji  w zakresie hipnozy zawodowej - zgodnie z programem ukończonego kursu i zgłoszoną działalnością gospodarczą.

Wiele osób uważa, że aby zmienić swoje życie, wystarczy dużo czytać i myśleć o swoim sukcesie, a wszystko samo się zmieni. Zapewne jednak należysz do tych osób, które zdają sobie sprawę z tego, że takie myślenie samo w sobie do niczego nie prowadzi. Czas na to, aby przestać się oszukiwać. Nie pozostawiaj swojego sukcesu w rękach przypadku. Sukces trzeba zaplanować. To nic złego, ale musisz to przyznać przed sobą. Prawda jest taka, że aby odnieść sukces, nie wystarczy się MOTYWOWAĆ, ale trzeba przede wszystkim DZIAŁAĆ. Duża część ludzi sabotuje swoje działania podświadomie, ale gwarantuję Ci, że jest też wiele osób (kto wie, może Ty także do nich należysz), które wiedzą, jak wykorzystywać swoją podświadomość i gotowi są na dobre zmiany.

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

  

Hipnotyzująca zieleń czeka już na Ciebie

 

 

Komentarze   

 
0 # Mariusz Kowalski 2015-03-31 13:26
Uwielbiam wszelkiego rodzaju warsztaty rozwojowe i tego typu przedsięwzięcia . Będę Wa śledził żeby się zgłosić następnym razem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics