pixel Cech NiH Hipnoterapia- dynamika transu

Hipnoterapia- dynamika transu

Hipnoterapia- dynamika transu

Hipnoterapia to zainicjowanie procesu naprawczego lub uwolnienia. Niniejszy kurs pozwoli Tobie przyjrzeć się i zrozumieć dynamikę tych procesów- co ułatwia jej stosowanie w praktyce.

Data: 3-5 listopada 2017

godz.zajęć:

  • piątek 13:00-20:00
  • sobota 10:00-20:00
  • niedziela 10:00-15:00

 

Życie każdego z nas jest jak ogród, o który dobrze jest dbać. Jesteś ogrodnikiem swojego losu, a do twoich obowiązków należy wysiewanie nasion, zbieranie płodów oraz usuwanie chwastów.

Jeśli w ogrodzie jest za dużo chwastów, to zbiory nie będą dobre. Chwasty nie dopuszczą promieni słońca potrzebnego do wzrostu pożytecznych roślin, przez co te nie będą mogły się ukorzenić, wyrosnąć, zakwitnąć i dać plonów.

Choroba, różnorodne zaburzenia i negatywne przekonania – to chwasty, którym pozwoliłeś wzrastać w twoim zaniedbanym ogrodzie. Chwastami są także twoje trujące emocje, takie jak niepokój, depresja, lęki, czy rozpacz.

Negatywne myśli i emocje są ściśle związane z chorobą i wszelkimi zaburzeniami. Dla nikogo, kto uznaje jedność ciała i umysłu, nie jest zaskoczeniem fakt, że naukowcy stwierdzili istnienie związku między negatywnymi emocjami a obniżoną odpornością organizmu. Pozytywne myśli z kolei wywołują pozytywne uczucia, czyli radość, szczęście i dobry humor, które są nierozerwalnie związane ze zdrowymi reakcjami układu immunologicznego.

Hipnoterapia to sposób na oczyszczenie umysłu ze starych negatywnych myśli – chwastów – i zastąpienie ich nowymi, pozytywnymi przekonaniami – to również zasianie w umyśle ziaren nowych pożytecznych roślin.

Samouzdrawianie jest możliwe gdy zaczniesz się troszczyć o ogród swojej rzeczywistości.

Zdrowie ma wartość zasadniczą dla każdego, dlatego często zastanawiam się, z jakiego powodu ludzie zaniedbują swoją przyszłość.

Hipnoterapia to jeden ze sposobów, dzięki któremu możesz zatroszczyć się o własne zdrowie i przejąć za nie odpowiedzialność. Gdy porzucisz bierność na rzecz aktywności, zyskasz władzę nad swoim zdrowiem, przywrócisz sobie nadzieję, a także umocnisz poczucie wolności i siły.

Za pomocą hipnoterapii możesz wywrzeć wpływ na organiczne i psychiczne procesy. Przykładowo na funkcję gruczołów, pracę serca, ciśnienie tętnicze, funkcjonowanie żołądka i perystaltykę jelit, czynność mięśni i nerwów, odruchy, odczucia i uczucia. W niektórych obszarach hipnoterapia jest skuteczniejsza od mocnych leków, a do tego zawsze zdrowa. Hipnoterapia ma tę zaletę, że nie wywołuje jak lekarstwa niepożądanych skutków ubocznych.

Jednym z ważnych obszarów zastosowania hipnoterapii jest możliwość, jaką daje rozpuszczanie bariery istniejącej pomiędzy świadomymi i nieświadomymi treściami psychiki. Dzięki temu zjawisku można prześledzić przyczyny chorób i wynikające z historii życiowej uwikłania, aż do najwcześniejszego dzieciństwa, a tym samym leczyć je także przyczynowo. Leczenie odbywa się wówczas na podobnej do ówczesnej dziecięcej płaszczyzny świadomości, w tej samej warstwie mózgu, w której zapisane zostały powodujące chorobę wpojone treści.

Dzięki hipnozie pacjent własne, przeważnie nieświadome możliwości rozwiązań, rozpoznaje sam, stają się one dla niego dostępne i możliwe do rozwiązania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics