pixel Cech NiH Czarodzielnica

Czarodzielnica

Życie powinno być podróżą ku lepszemu – od trudu do szczęścia, od ciemności do światła, od śmiertelności do nieśmiertelności. W istocie jest to jedyne pragnienie, jedyna tęsknota w świadomości istnienia,. Jedynym pragnieniem istnienia jest przejście z ciemności do światła.
Takim przejściem jest NeuroTransgresja, która jest moim spojrzeniem opartych na licznych źródłach – dawnych i współczesnych, wschodnich i zachodnich oraz na wiedzy i doświadczeniach naszych przodków oraz moich własnych. Każda osoba jest równie tajemnicza, jak ty sam. Różnimy się tylko sposobem ekspresji, wyglądem, a to sprawia, że życie jest bogatsze.

 

Prawie nikt nie zna do końca duchowych mocy, które się w nim znajdują i które dają możliwość w każdej sytuacji ukształtować życie tak, by było ono szczęśliwe i pełne sukcesów. Jednak każdy człowiek posiada o wiele więcej wiedzy intuicyjnej, niż powszechnie się sądzi. Każdy może rozwijać mało wykorzystywane zdolności oraz działać i reagować intuicyjnie. Decyzje podjęte intuicyjnie często są najlepsze, ponieważ harmonizują z osobowością.

Zapraszam na najnowszy warsztat Czarodzielnicy- warsztat poświęcony rozwijaniu pól naszej świadomości i podświadomości- dowiesz się jak określać wielkość tych pól, jak je poszerzać, jak nimi świadomie zarządzać w zależności od sytuacji. Twój świat, świat twoich odczuć przesunie swoje granice z ciała fizycznego na przestrzeń wokół ciebie- zaczniesz odczuwać to, co wokół ciebie się dzieje na podobieństwo dotyku ciała- a to zwiekszy twoją intuicję.

Techniki NeuroTransgresywne, Tantra i Hipnoza- wszystko w scenerii core shamanism’u. Wiele zabawy, humoru, niezapomniane przeżycia, dodatkowe atrakcje. Idealny czas na letni wypoczynek, naładowanie bio akumulatorów na cały kolejny rok.

Nauczysz się pracować z polami energoinformacyjnymi- nauczysz się czerpać z nich wiedzę. Doswiadczysz intensywności działania pól energoinformacyjnych biorąc dla przykładu udział w ustawieniach rodzinnych i duchowych w/g metody Berta Hellingera.

Wzmocnisz swoją energetykę, nauczysz się w szybki i niezawodny sposób regenerować swoje siły vitalne.  Zdobędziesz wiedzę jak bezpośrednio sięgać do swoich zapasów energii oraz jak czerpać energię z przestrzeni wokół ciebie.

Warsztat ten jest ukierunkowany na rozwój świadomości- na zdawanie sobie sprawy czym jest magnetyzm i jak nim zarządzać. Poznane techniki pozwolą zarzadzać energią swoją i energią innych osób- jest więc szkoleniem dodatkowym dla osob pragnących poprawić swój stan zdrowia jak i dla tych, ktorzy już zajmują się bioenergoterapią.

Prowadzenie: Grzegorz i Joanna Halkiew

Zakres szkolenia:

 • czym są i jak wywołać wizje i trans?
 • podróże szamańskie przy bębnie
 • inicjacje szamańskie- zainicjowanie głębokiego procesu przekroczenia w sobie granic i wtajemniczenia w naturę rzeczywistości
 • techniki wróżebne
 • techniki wzbudzania wewnętrznej mocy

oraz

 • Medytacja Kamienia
 • Medytacja Roślin
 • Medytacja Zwierząt
 • Rytuał śmierci i zmartwychwstania
 • Rytuał Ziemi
 • Rytuał Wody
 • Rytuał Powietrza
 • Rytuał Ognia
 • Opowieści inicjacyjne


czytaj więcej o szamaniźmie Słowian

 

Chcesz obejrzeć filmy o szamanach? Ayahuasca Siberian Shaman

„Czarodzielnica” autor: G. Zak zmiany drobne: R.Jaworski

Czarodzielnica – majowe swieto.

Czarodzielnica – majowa noc.

Noc zwiewnych marów.

Noc cieplych czarów.

Czarodzielnica – majowa noc.

Czarodzielnica – majowe swieto.

Czarodzielnica – magiczny stan.

Wychodza z nory magiczne stwory.

Ida przez bory, ida w tan.

Rumor, humor, huk, harmider.

Dzikie harce rozhowory.

Hucza bory, lesne stwory.

Lesne strachy ida w tan.

Golodupce i utopce.

Lamie nawie lesawiki.

Wily zmory, dziad borowy.

Ida w plasy, ida w tan.

Smichy, hihy, plasy dasy.

Hece draki, rozgardiaki.

Poludnice odmiennice. Lel i Polel ida w tan.

Golodupce i utopce Lamie, nawie, lesawiki

Wily, zmory, dziad borowy. Babajagi ida w tan.

Wiec czaruchy zaczynajmy.

Czary nasze odprawiajmy.

Czarna noc niech dzis króluje.

Czarom naszym patronuje.

Czary, czary odprawiajmy.

Dana, dana – odmawiajmy.

Wokól ognia tanczmy w kolo.

Niechaj bedzie nam wesolo.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics