pixel Cech NiH Białowieska Kupała

Białowieska Kupała

Szeptana Kupała- egzorcyzmy cz.3

 

Prace technikami z zakresu terapii naturalnych opierają się nie tylko na konkretnej wiedzy medycznej- co jest oczywiste- ale i na umiejętności intuicyjnego prowadzenia swojego pacjenta. Intuicja i wgląd jest w tych terapiach nieodzowny, ponieważ każdy człowiek jest inny, ma odmienne uwarunkowania, pragnienia, priorytety i oczekiwania- toteż zachwianie energetyczne objawiające się w chorobie, choć objawowo bardziej lub mniej jest łatwe do zdiagnozowania, o tyle ustalenie przyczyny występowania choroby wymaga większego zakresu umiejętności, często nazywanych predyspozycją do trafności ocen.

W naszym szkolnictwie stawiamy na umiejętność pracy z intuicją, dlatego i tym razem przygotowaliśmy warsztaty praktyczne, pozwalające ją doskonalić. Tym razem warsztaty będą miały po części magiczny charakter, zapoznam Ciebie z technikami pracy podlaskich szeptunek- z technikami ich pracy, oraz zasadami, którym się przyglądałem, poznając je osobiście. 

Założenia organizacyjne

Termin: 20-22 czerwca 2017 r.   lista zamknięta

Cena: 1370zł

Cena zawiera: szkolenie, noclegi i wędrówki po Puszczy, ale bez dojazdu, bez wyżywienia, …

Dojazd w własnym zakresie, lub okazyjnie z którymś z uczestników.

Wieczorami planujemy pogawędki, a z samego rana spacer po okolicy. Będzie też czas na pracę z duchami ziemi, miejsc jak i zmarłymi. No i oczywiście wizyta u Szeptunki, oraz warsztaty z podlaskiej magii praktycznej.

Rezerwacje miejsc:

- ze względu na organizację wyjazdu w małej grupie, proszę o wcześniejszy akces.

Szeptana Kupała

- to kurs z zakresu medycyny ludowej, lanie wosku, lepienie woskowych kukiełek, oczyszczanie popiołem, wiązanie piór- więcej informacji tylko dla uczestników.

Dla tych wszystkich osób, które chciały by doskonalić swoje umiejętności w zakresie kontaktu z naturą i jej duchami, oraz kontaktu z zmarłymi polecam zestaw kursów przygotowanych specjalnie w tym celu na nadchodzące lato. Zapraszam na Wakacje z duchami.                                    

Pakiet Wakacje z duchami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W skład cyklu Wakacje z duchami wchodzą kursy:

Cena kursów liczona oddzielnie to 3410zł, a w pakiecie 2700zł                  

 

Czy chcesz poznać takie miejsca, ludzi i praktyki?

 

1.cz Szeptunki

2.cz Kamienne kręgi

3.cz Mag Mietek

4.cz Pożegnanie

5.cz Mag Mietek- Sipurka

6.cz Mikołaj

 

   

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics