pixel Cech NiH Analizator Quantum 2018

Analizator Quantum 2018

Analizator Quantum 2018

Analizator Quantum 2018 to podstawowe urządzenie biorezonansowe, dlatego na początek polecamy własnie ten model diagnostyczny. Jest to urządzenie z najnowszym oprogramowaniem w języku polskim, z średnio dobraną czułością wykrywania patogenów, dzięki czemu wyniki są najbardziej optymalne i prawdopodobne. Jeśli na początku wybierzesz urządzenie o podwyższonej czułości wykrywania patogenów prawdopodobnie wpadniesz w pułapkę rzekomego wykrywania ich wszystkich- ponieważ nie będziesz miał odpowiedniej praktyki wykonywania testów sprawdzających wiarygodności wskazań. 

Proponowany Analizator Quantum 2018 jest nowoczesnym urządzeniem pomiarowym służącym do szybkiej oceny kondycji organizmu - w czasie ok 60 sekund. Jako kwantowy analizator pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji. Automatycznie generuje OCENĘ KOMPLEKSOWĄ organizmu, określającą indywidualne systemy żywieniowe oraz inne zalecenia dla każdego człowieka. Pozwala wielokrotnie kontrolować organizm i porównywać wyniki. Pomiar można wykonywać w każdej chwili, w różnych odstępach czasowych, lecz przy spełnieniu podstawowych wymogów o których dowoesz się na szkoleniu. 

Jeśli stosowanie biorezonansu w Twoim gabinecie rzeczywiście będzie wymagało droższych urządzeń, po zdobyciu własnej praktyki łatwiej będzie Tobie dokonać wyboru, co to miałoby być. Oferowany wraz z szkoleniem Analizator Quantum 2018 będziesz mógł nadal stosować w przypadkach wymagających szybkiej weryfikacji.

 


Dzięki nowoczesnej technologi możesz przeprowadzić holistyczne badanie organizmu w bardzo krótkim czasie. Badanie trwa jedynie półtorej minuty. Nasze urządzenie daje możliwość zdiagnozowania aż 600 miejsc w organizmie.

Wyniki zapisane są w 45 raportach szczegółowych . Daje to korzyść zarówno pacjentowi jak i diagnoście , albowiem uzyskują oni bogaty materiał do analizy. Bez inwazyjność i bezbolesność wykonania pomiaru to kolejne atuty tego urządzenia. Analizator daje możliwość wykrycia na bardzo wczesnym etapie zaburzeń energetycznych w komórkach,które to zaburzenia prowadzą do zachwiania równowagi energetycznej w organizmie ,a co za tym idzie do rozwoju szeregu chorób.

Podczas analizy otrzymasz następujące informacje dotyczące Twojego organizmu:

Układ krążenia i naczyń mózgowych
Funkcje przewodu pokarmowego
Funkcja jelit
Funkcje wątroby
Funkcje pęcherzyka żółciowego
Funkcje trzustki
Funkcje nerek
Funkcje płuc
Mózg
Układ kostny Gęstość mineralna kości
Choroby reumatyczne kości
Indeks wzrostu kostnego
Cukier we krwi
Pierwiastki śladowe
Witaminy Aminokwasy Koenzymy
Układ hormonalny
Układ odpornościowy
Tarczyca
ToksynyMetale ciężkie
Ogólny stan fizyczny
Alergeny
Otyłość
Skóra
Funkcje oczu
Kolagen
Meridiany i rozgałęzienia
Impulsy naczyń mózgowych
Lipidy we krwi
Ginekologia
Prostata
Męskie funkcje rozrodcze
Sperma i plemniki
Piersi
Cykl menstruacyjny
Skład ciała
Raport kompleksowy końcowy 

................

 *Analizator Quantum 2018 służy profilaktyce zdrowotnej, natomiast nie do diagnostyki medycznej, dlatego oferta ta nie jest dla gabinetów lekarskich. Urządzenia diagnostyczne wykorzystywane w terapiach naturalnych, w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami, nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi, a test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego, które wymaga wielogodzinnej pracy laboranta.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics