Grzegorz Halkiew

Grzegorz Halkiew

 Witam, nazywam się Grzegorz Halkiew-

Umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem na poważnie zajmować się w 1996 roku. Na kursie Doskonalenia Umysłu prowadzonym przez Jose Silvę po raz pierwszy zetknąłem się z linią czasu, wizualizacją, treningiem autogennym Schultza, metodą Jacokbsona. Te pierwsze szkolenia rozbudziły moje zainteresowania podświadomością i nadświadomością, ale nie dały satysfakcjonującej odpowiedzi na ciągle pojawiające się pytania. Dziś jestem trenerem i instruktorem zawodów Coach, Hipnoterapeuta, Biomasażysta, Bioenergoterapeuta.....

Wiesz jak to jest, kiedy widzisz coś po raz pierwszy i czujesz, że masz przed sobą kogoś naprawdę niezwykle wartościowego. Jest to wiedza wykraczająca jeszcze poza umiejętności badawcze naukowców, więc mówisz do siebie: Mam niepowtarzalną okazję i uczę się! Nie każdy ma taką możliwość, więc nie marnuj tej nadarzającej się szansy!

Następnie ukończyłem szereg szkoleń poznając bioenergoterapię, metafizykę, hipnozę, tantrę. Zagłębiłem się w wiarę. Poznałem różne drogi prowadzące ku samopoznaniu, ale bogate i udokumentowane źródło wiedzy, tropem której podążyłem, odnalazłem dopiero w kontemplacji.  N. D. Walsch  prowadził „Rozmowy z Bogiem” – i stały się one księgarskim bestsellerem. Ja proponuję Tobie rozmowy z Bogiem będącym w Tobie- i stanie się to Twoim życiowym bestsellerem. Nie na zewnątrz, ale w sobie odkryj wiedzę, miłość i bezgraniczne zrozumienie. Gdy tylko będziesz gotowy, poznasz jak to zrobić na prowadzonych przeze mnie szkoleniach.

Zdasz sobie wówczas sprawę z pustki pomiędzy nauką akademicką (egzoteryczną- zewnętrzną) a nauka ezoteryczną (dotyczącej wnętrza, istoty samych zjawiska). Zobaczysz przepaść dzielącą naukę od pragmatyzmu dnia codziennego i zrozumiesz, jak żyć.

Będąc u mnie na szkoleniach poznasz również sztukę Programowania NeuroLingwistcznego, której jestem certyfikowanym trenerem. Podczas warsztatów trenerskich byłem w jednej grupie z tak bardzo znanymi dziś trenerami jak Mirosława Chlebowska, Joanna Zalech, Mateusz Grzesiak, Konrad Pankiewicz, Mariusz Szuba, Aleksander Buczny oraz wielu innymi. Dzięki silnej grupie i możliwości uczenia się od siebie nawzajem zyskałem bardo wiele.

Rozwinięciem NLP są Techniki NeuroTransgresyjne. Dziś, dzięki tym technikom prowadzę Ciebie na wzór dawnych alchemików do krainy Twojej duszy- do krainy Twoich wewnętrznych przeżyć, odczuć i myśli kształtujących Twoje zachowania, kształtujących Ciebie prawdziwego- kształtujących Ciebie, tym razem bez ograniczeń.

Czy już zacząłeś zdawać sobie sprawę, dlaczego warto poznać to, co zawsze chciałeś poznać, to co Ciebie zawsze intrygowało, pasjonowało, pociągało i nie miałeś do tej pory możliwości zrealizowania?

hpnoza

Chodzenie po żarze o temperaturze 350-700 st.C jest przełamaniem jednej z barier psychicznych- można własne ograniczenia pokonać opanowując umiejętności związane ze wzbudzaniem i kontrolowaniem, najpierw w sobie, stanów hipnotycznych.

 

Moim zamierzeniem jest, aby szkolenia z zakresu NeuroTransgresji, NLP, Hipnozy stały się przewodnikiem, który nauczy Ciebie jak nieustannie podnosić poziom życia i czerpać z niego wciąż więcej radości.

Podstawowe informacje będę często powtarzać w wielu modułach, ponieważ praktyka czyni mistrzem. Dlatego właśnie mam nadzieję, że będziesz zdobywał kolejne umiejętności na moich szkoleniach, aby pomóc sobie znaleźć rozwiązania, które tkwią w Tobie samym.

Ale pamiętaj, że nie musisz przyjąć ani stosować wszystkiego, o czym się dowiesz. Wychwyć to, co jest według Ciebie pożyteczne i natychmiast wprowadź w życie. Nie będziesz musiał stosować wszystkich poznanych strategii ani wykorzystywać wszystkich podanych Tobie narzędzi, aby wprowadzić w swoim życie zasadnicze zmiany.

Każda z poznanych technik da Tobie możliwości zmiany własnego życia. wykorzystane łącznie zadziałają z siłą wybuchu.

A może mówisz sam do siebie: „Hmm! chcesz mieć więcej pieniędzy i więcej umieć!”. Tyle, że nie robisz nic w tym kierunku.

Czekasz, aż manna spadnie ci z nieba.? Aż ktoś coś za ciebie zrobi.? A może zrobi się samo, a może stanie się cud? Dobrze,… Celem moich szkoleń jest więcej niż tylko udzielenie Tobie pomocy, nie tylko w jednorazowej zmianie Twojego życia. Chcę raczej, aby poszczególne szkolenia były przełomowym punktem w Twoim życiu.

Abyś dzięki nim miał pomoc w podnoszeniu poprzeczki radości z życia na wciąż wyższy poziom.

Zamierzeniem moim jest powodowanie poważnych przemian. Możesz dzięki nim nauczyć się zmieniać nieustannie własne życie, pokonać dawny strach i obawy, ciągle ulepszać kontakty z innymi, albo przezwyciężać nawyk odkładania różnych rzeczy na później.

Wszystko to, to bezcenne umiejętności. Twój Skarb!

Dzięki sukcesowi osiągniętemu w jednej dziedzinie przekształcisz dosłownie każdy aspekt własnego życia w innych dziedzinach. Moje warsztaty pomogą Tobie stworzyć sobie drogę na lepsze życie, o jakim marzysz. Osiągniesz swoje marzenia i wreszcie zaczniesz się nimi cieszyć. Jeśli nawet nie podejmiesz decyzji o tym, aby uczestniczyć w warsztatach, to podejmiesz decyzję o rezygnacji z tego, co jest w zasięgu Twoich własnych możliwości. Unikanie podjęcia decyzji też jest przecież decyzją.

Dyplom_3

Niektóre z ukończonych przeze mnie szkoleń:

trener Nlptrenerzy nlp empower nlp

NLP

 • Certyfikat Trener NLP wydany przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce nr.909/05
 • Treining Design Specjalist- Instytut Neurolingwistyki A.Batko 2005
 • Certificate of Completion in the NLP Empower You Workshop- The Australasian Institute of Neuro-Linguistic Programming . 2004
 • Certyfikat Mistrza Praktyka NLP- Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki . 2004
 • Certyfikat Praktyka NLP- ST NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki 22 lutego 2004

hipnoza hipnotyzer hipnotyzować

Hipnoza

 • Hipnoterapia wg Wernera Meinholda- konflikt Edypa. 2013
 • Instruktor hipnozy energetycznej- komplementarnej metody leczenia (Zaświadczenie MEN), PCUKD Radius 2010
 • Certified Hypnotherapist- American International Association 2007
 • Specialized Certification of Advanced Hypnotherapy- American School of Hypnosis and Alternative Healing, Rene A. Bastarache- 2007
 • Certyfikat „Hipnoza z Psychoanalizą”- National Federation of Spiritual Healers of Poland, Dolnośląska Izba Uzdrowicielska 2006
 • Dyplom ukończenia szkolenia w zakresie stosowania technik hipnozy i NLP- stopień I i II Instytut Neurolingwistyki A. Batko, L.Dębski 2005
 • Dyplom Szkoły Hipnozy Ośrodka Szkoleniowego Akasha Siergiej Litwinow- Jurij Mokriszczew 2004
 • Certificate The Silva Ultra Seminar- Silva International Inc. Laredo, Texas USA 1997
 • Dyplom Kursu Podstawowego Metody Silvy nr.7864 1996

hipnoterapia

Uprawnienia zawodowe

 • Naturopata- Mistrz Medycyny Holistycznej (Zaświadczenie MEN) PCUKD Radius 2011
 • Psychoenergoterapeuta, Trener Psychobioenergetyki, PCUKD Radius 2011
 • Coach NLP- trener i terapeuta (Zaświadczenie MEN, 2011)
 • Instruktor i terapeuta Krótkoterminowych Ustawień Systemowych wg metody B.Hellingera (zaświadczenie MEN, 2011)
 • Instruktor biomasażu klasycznego (Zaświadczenie MEN) PCUKD Radius 2011
 • Instruktor Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – INTER_EDUKACJA Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Lublin 2010
 • Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii – Izba Rzemieślnicza w Katowicach 2009
 • Instruktor Silva UltraMind ESP System Laredo, Texas USA 2009

 

Inne

 • Postrzeganie pozazmysłowe i rozwój intuicji- Jaime T.Licauco 2008
 • Dwuletnia szkoła ustawień systemowych metodą B.Hellingera- Gerhard Welper, Instytut Ustawień Systemowych Taunus 2008/2009
 • Voice Dialogue w praktyce- Joy Manne 2008
 • Puja Śri Śiwy- Mahendra Kumar Bhardwag, Haridwar, Indie 2007
 • Dolmeny- praca z polami energoinformacyjnymi- Ar Luchis Pustota, Gelendżyk, Rosja 2007
 • Metoda harmonizacji narządów i układów organizmu ludzkiego, W.M. Bronnikov- nr.:Kr312 Swietłana Dorzak 2007
 • 5_rytmów 2007
 • Szkoła Miłości Życia- Tantra nr.:POL.005 Ar Luchis Pustota 2006-2007
 • MER-KA-BA Flower of Life, Tom de Winter 2006
 • DEIR- nr.:W-wa.0014 2006
 • Alfabet magiczny dr. Eugeniusz Fajdysz, Fundusz Psychologii Transpersonalnej przy Europejskim Stowarzyszeniu Psychologii Transpersonalnej 2006
 • Kurs Doskonalący z Bioenergoterapii-Jerzy Strączyński- 2006
 • Warsztat Szamański- Wojciech Jóźwiak 2006
 • Konstalacje rodzinne metodą Berta Hellingera – dr Joy Manne 2004
 • Higher-Self Therapy, Angels and Guides Workshop Laureli Blyth 2004
 • Szkoła Bioenergoterapii i Metafizyki Tigrana Chaczaturiana- 1997-2001

 

Osoby, które wywarły pozytywny wpływ na mój rozwój:

 

Mistrz hipnozy

Jurij Mokriszczew
Jurij Mokriszczew – Jest absolwentem najsłynniejszej szkoły Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie.

Jego „Hipno show” to dynamiczne połączenie widowiska i zabawy, pełne humoru, zaskoczeń i tajemniczości. Jurij Mokriszczew jest znany z wielu programów telewizyjnych (np. Zoom, Wizjer, MdM).

 

Ekspert technik postrzegania pozazmysłowego

Jaime T.Licauco- badacz reinkarnacji oraz przeszłych żyć, filipiński fenomen na skalę światową, ekspert i lider na polu rozwoju umysłowego i duchowego. Autor książek: “Magicy Boga” i “Bratnie Dusze, Karma i Reinkarnacja”, prowadzi warsztaty z zakresu postrzegania pozazmysłowego i rozwoju intuicji. Zapraszam do przeczytania wykładu J.T.Licauco wygłoszonego na pierwszym zjeździe bioenergoterapeutów i radiestetów w 1981 r.

 

DSC_9532

Duch Aloha – Serge Kahili King

Autor międzynarodowych bestsellerów o hunie – starożytnej wiedzy hawajskiej. Hawajski kahuna, szaman afrykański, autorytet naukowy świata Zachodu. Nagrodzony medalem zasługi przez prezydenta Senegalu za wybitne zasługi dla ludności Afryki. Założyciel Aloha International , znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą.. Od wielu lat naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą.

Zapraszam

Komentarze   

 
+1 # Bogusława Gemra 2009-06-22 20:01
Witam i pozdrawiam Państwa serdecznie,
ja nie wiem jak to zrobiłam, że otworzyła mi się Wasza strona:)
i jeszcze na koniec uśmiech Jaime Licauco, który w moim życiu pojawił się i odegrał znaczącą rolę.
Życzę wszystkiego co najpiękniejsze...

uczestniczka warsztatów z Joy Manne
Bogusia Gemra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook