Grzegorz Halkiew

 

 

 

 

 

 

Witam, nazywam się Grzegorz Halkiew-

Umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem na poważnie zajmować się w 1996 roku. Na kursie Doskonalenia Umysłu prowadzonym przez Jose Silvę po raz pierwszy zetknąłem się z linią czasu, wizualizacją, treningiem autogennym Schultza, metodą Jacokbsona. Te pierwsze szkolenia rozbudziły moje zainteresowania podświadomością i nadświadomością, ale nie dały satysfakcjonującej odpowiedzi na ciągle pojawiające się pytania. Dziś jestem trenerem Jose Silva UltraMind ESP System.

Wiesz jak to jest, kiedy widzisz coś po raz pierwszy i czujesz, że masz przed sobą kogoś naprawdę niezwykle wartościowego? Jest to wiedza wykraczająca jeszcze poza umiejętności badawcze naukowców, więc mówisz do siebie: Masz niepowtarzalną okazję i ucz się! Nie każdy ma taką możliwość, więc nie marnuj tej nadarzającej się szansy!

Następnie ukończyłem szereg szkoleń poznając bioenergoterapię, metafizykę, hipnozę, tantrę. Zagłębiłem się w wiarę. Poznałem różne drogi prowadzące ku samopoznaniu, ale bogate i udokumentowane źródło wiedzy, tropem której podążyłem, odnalazłem dopiero w kontemplacji.  N. D. Walsch  prowadził „Rozmowy z Bogiem” – i stały się one księgarskim bestsellerem. Ja proponuję Tobie rozmowy z Bogiem będącym w Tobie- i stanie się to Twoim życiowym bestsellerem. Nie na zewnątrz, ale w sobie odkryj wiedzę, miłość i bezgraniczne zrozumienie. Gdy tylko będziesz gotowy, poznasz na prowadzonych przeze mnie szkoleniach, jak to zrobić.

Zdasz sobie wówczas sprawę z pustki pomiędzy nauką akademicką (egzoteryczną- zewnętrzną) a nauka ezoteryczną (dotyczącej wnętrza, istoty samych zjawiska). Zobaczysz przepaść dzielącą naukę od pragmatyzmu dnia codziennego i zrozumiesz, jak żyć.

Będąc u mnie na szkoleniach poznasz również sztukę Programowania NeuroLingwistcznego, której jestem certyfikowanym trenerem. Podczas warsztatów trenerskich byłem w jednej grupie z tak bardzo znanymi dziś trenerami jak Joanna Zalech, Mateusz Grzesiak, Konrad Pankiewicz, Mariusz Szuba, Aleksander Buczny oraz wielu innymi. Dzięki silnej grupie i możliwości uczenia się od siebie nawzajem zyskałem bardo wiele.

Rozwinięciem NLP są Techniki NeuroTransgresyjne. Dziś, dzięki tym technikom prowadzę Ciebie na wzór dawnych alchemików do krainy Twojej duszy- do krainy Twoich wewnętrznych przeżyć, odczuć i myśli kształtujących Twoje zachowania, kształtujących Ciebie prawdziwego- kształtujących Ciebie, tym razem bez ograniczeń.

Czy już zacząłeś zdawać sobie sprawę, dlaczego warto poznać to, co zawsze chciałeś poznać, to co Ciebie zawsze intrygowało, pasjonowało, pociągało i nie miałeś do tej pory możliwości zrealizowania?

hpnoza

Chodzenie po żarze o temperaturze 350-700 st.C jest przełamaniem jednej z barier psychicznych- można własne ograniczenia pokonać opanowując umiejętności związane ze wzbudzaniem i kontrolowaniem, najpierw w sobie, stanów hipnotycznych.

 

Moim zamierzeniem jest, aby szkolenia z zakresu NeuroTransgresji, NLP, Hipnozy stały się przewodnikiem, który nauczy Ciebie jak nieustannie podnosić poziom życia i czerpać z niego wciąż więcej radości.

Podstawowe informacje będę często powtarzać w wielu modułach, ponieważ praktyka czyni mistrzem. Dlatego właśnie mam nadzieję, że będziesz zdobywał kolejne umiejętności na moich szkoleniach, aby pomóc sobie znaleźć rozwiązania, które tkwią w Tobie samym.

Ale pamiętaj, że nie musisz przyjąć ani stosować wszystkiego, o czym się dowiesz. Wychwyć to, co jest według Ciebie pożyteczne i natychmiast wprowadź w życie. Nie będziesz musiał stosować wszystkich poznanych strategii ani wykorzystywać wszystkich podanych Tobie narzędzi, aby wprowadzić w swoim życie zasadnicze zmiany.

Każda z poznanych technik da Tobie możliwości zmiany własnego życia. wykorzystane łącznie zadziałają z siłą wybuchu.

A może mówisz sam do siebie: „Hmm! chcesz mieć więcej pieniędzy i więcej umieć!”. Tyle, że nie robisz nic w tym kierunku.

Czekasz, aż manna spadnie ci z nieba.? Aż ktoś coś za ciebie zrobi.? A może zrobi się samo, a może stanie się cud? Dobrze,… Celem moich szkoleń jest więcej niż tylko udzielenie Tobie pomocy, nie tylko w jednorazowej zmianie Twojego życia. Chcę raczej, aby poszczególne szkolenia były przełomowym punktem w Twoim życiu.

Abyś dzięki nim miał pomoc w podnoszeniu poprzeczki radości z życia na wciąż wyższy poziom.

Zamierzeniem moim jest powodowanie poważnych przemian. Możesz dzięki nim nauczyć się zmieniać nieustannie własne życie, pokonać dawny strach i obawy, ciągle ulepszać kontakty z innymi, albo przezwyciężać nawyk odkładania różnych rzeczy na później.

Wszystko to, to bezcenne umiejętności. Twój Skarb!

Dzięki sukcesowi osiągniętemu w jednej dziedzinie przekształcisz dosłownie każdy aspekt własnego życia w innych dziedzinach. Moje warsztaty pomogą Tobie stworzyć sobie drogę na lepsze życie, o jakim marzysz. Osiągniesz swoje marzenia i wreszcie zaczniesz się nimi cieszyć. Jeśli nawet nie podejmiesz decyzji o tym, aby uczestniczyć w warsztatach, to podejmiesz decyzję o rezygnacji z tego, co jest w zasięgu Twoich własnych możliwości. Unikanie podjęcia decyzji też jest przecież decyzją.

Dyplom_3

Niektóre z ukończonych przeze mnie szkoleń:

trener Nlptrenerzy nlp empower nlp

NLP

 • Certyfikat Trener NLP wydany przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce nr.909/05
 • Treining Design Specjalist- Instytut Neurolingwistyki A.Batko 2005
 • Certificate of Completion in the NLP Empower You Workshop- The Australasian Institute of Neuro-Linguistic Programming . 2004
 • Certyfikat Mistrza Praktyka NLP- Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki . 2004
 • Certyfikat Praktyka NLP- ST NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki 22 lutego 2004

hipnoza hipnotyzer hipnotyzować

Hipnoza

 • Hipnoterapia wg Wernera Meinholda- konflikt Edypa. 2013
 • Instruktor hipnozy energetycznej- komplementarnej metody leczenia (Zaświadczenie MEN), PCUKD Radius 2010
 • Certified Hypnotherapist- American International Association 2007
 • Specialized Certification of Advanced Hypnotherapy- American School of Hypnosis and Alternative Healing, Rene A. Bastarache- 2007
 • Certyfikat „Hipnoza z Psychoanalizą”- National Federation of Spiritual Healers of Poland, Dolnośląska Izba Uzdrowicielska 2006
 • Dyplom ukończenia szkolenia w zakresie stosowania technik hipnozy i NLP- stopień I i II Instytut Neurolingwistyki A. Batko, L.Dębski 2005
 • Dyplom Szkoły Hipnozy Ośrodka Szkoleniowego Akasha Siergiej Litwinow- Jurij Mokriszczew 2004
 • Certificate The Silva Ultra Seminar- Silva International Inc. Laredo, Texas USA 1997
 • Dyplom Kursu Podstawowego Metody Silvy nr.7864 1996

hipnoterapia

Uprawnienia zawodowe

 • Naturopata- Mistrz Medycyny Holistycznej (Zaświadczenie MEN) PCUKD Radius 2011
 • Psychoenergoterapeuta, Trener Psychobioenergetyki, PCUKD Radius 2011
 • Coach NLP- trener i terapeuta (Zaświadczenie MEN, 2011)
 • Instruktor i terapeuta Krótkoterminowych Ustawień Systemowych wg metody B.Hellingera (zaświadczenie MEN, 2011)
 • Instruktor biomasażu klasycznego (Zaświadczenie MEN) PCUKD Radius 2011
 • Instruktor Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – INTER_EDUKACJA Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Lublin 2010
 • Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii – Izba Rzemieślnicza w Katowicach 2009
 • Instruktor Silva UltraMind ESP System Laredo, Texas USA 2009

 

Inne

 • Postrzeganie pozazmysłowe i rozwój intuicji- Jaime T.Licauco 2008
 • Dwuletnia szkoła ustawień systemowych metodą B.Hellingera- Gerhard Welper, Instytut Ustawień Systemowych Taunus 2008/2009
 • Voice Dialogue w praktyce- Joy Manne 2008
 • Puja Śri Śiwy- Mahendra Kumar Bhardwag, Haridwar, Indie 2007
 • Dolmeny- praca z polami energoinformacyjnymi- Ar Luchis Pustota, Gelendżyk, Rosja 2007
 • Metoda harmonizacji narządów i układów organizmu ludzkiego, W.M. Bronnikov- nr.:Kr312 Swietłana Dorzak 2007
 • 5_rytmów 2007
 • Szkoła Miłości Życia- Tantra nr.:POL.005 Ar Luchis Pustota 2006-2007
 • MER-KA-BA Flower of Life, Tom de Winter 2006
 • DEIR- nr.:W-wa.0014 2006
 • Alfabet magiczny dr. Eugeniusz Fajdysz, Fundusz Psychologii Transpersonalnej przy Europejskim Stowarzyszeniu Psychologii Transpersonalnej 2006
 • Kurs Doskonalący z Bioenergoterapii-Jerzy Strączyński- 2006
 • Warsztat Szamański- Wojciech Jóźwiak 2006
 • Konstalacje rodzinne metodą Berta Hellingera – dr Joy Manne 2004
 • Higher-Self Therapy, Angels and Guides Workshop Laureli Blyth 2004
 • Szkoła Bioenergoterapii i Metafizyki Tigrana Chaczaturiana- 1997-2001

 

Osoby, które wywarły pozytywny wpływ na mój rozwój:

 

Mistrz hipnozy

Jurij Mokriszczew
Jurij Mokriszczew – Jest absolwentem najsłynniejszej szkoły Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie.

Jego „Hipno show” to dynamiczne połączenie widowiska i zabawy, pełne humoru, zaskoczeń i tajemniczości. Jurij Mokriszczew jest znany z wielu programów telewizyjnych (np. Zoom, Wizjer, MdM).

 

Ekspert technik postrzegania pozazmysłowego

Jaime T.Licauco- badacz reinkarnacji oraz przeszłych żyć, filipiński fenomen na skalę światową, ekspert i lider na polu rozwoju umysłowego i duchowego. Autor książek: “Magicy Boga” i “Bratnie Dusze, Karma i Reinkarnacja”, prowadzi warsztaty z zakresu postrzegania pozazmysłowego i rozwoju intuicji. Zapraszam do przeczytania wykładu J.T.Licauco wygłoszonego na pierwszym zjeździe bioenergoterapeutów i radiestetów w 1981 r.

 

DSC_9532

Duch Aloha – Serge Kahili King

Autor międzynarodowych bestsellerów o hunie – starożytnej wiedzy hawajskiej. Hawajski kahuna, szaman afrykański, autorytet naukowy świata Zachodu. Nagrodzony medalem zasługi przez prezydenta Senegalu za wybitne zasługi dla ludności Afryki. Założyciel Aloha International , znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą.. Od wielu lat naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą.

rytm oddechu

"jeden jest rytm, jeden rytm
jeden jest wydech i wdech
nasyć się równym oddechem

nasyć się dzisiaj za trzech... "

Komentarze   

 
+1 # Bogusława Gemra 2009-06-22 20:01
Witam i pozdrawiam Państwa serdecznie,
ja nie wiem jak to zrobiłam, że otworzyła mi się Wasza strona:)
i jeszcze na koniec uśmiech Jaime Licauco, który w moim życiu pojawił się i odegrał znaczącą rolę.
Życzę wszystkiego co najpiękniejsze...

uczestniczka warsztatów z Joy Manne
Bogusia Gemra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook